close
دانلود آهنگ جدید
هفت طراح مد برتر ایرانی

پیک۲۰|مرجع عکس و بیوگرافی | عکس و بیوگرافی بازیگران ترکیه

http://www.pic20.ir/

هفت طراح مد برتر ایرانی

طراح مد,طراح مد ایرانی,هفت طراح مد ایرانی,طراح مهشور مد,اسامی طراحان مد,اسامی طراحان مشهور مد,اسامی طراحان معروف مد,اسامی طراحان مد ایرانی

هفت طراح مد برتر ایرانی

طراح مد,طراح مد ایرانی,هفت طراح مد ایرانی,طراح مهشور مد,اسامی طراحان مد,اسامی طراحان مشهور مد,اسامی طراحان معروف مد,اسامی طراحان مد ایرانی

آخرین ارسالی های انجمن

last answers on forum
هفت طراح مد برتر ایرانی
ادامه مطلب :

طراحان مد ایرانی در سال‌های اخیر نامی برای خود در داخل و خارج دست و پا کرده‌اند. در این سلسله مقالات، با هفت طراح مد برتر آشنا می‌شویم.سال‌ها بود که آن‌چه طراحان ایرانی می‌ساختند چندان خلاقانه نبود و مردم به سراغ برندهای خارجی می‌رفتند. اما امروز شرایط عوض شده است. در این‌ سلسله مقالات، طراحانی را بررسی می‌کنیم که در ایران و در سایر نقاط دنیا مشهور شده‌اند.

هفت طراح مد برتر ایرانی

طراحی انار

انار برند مشهوری در زمینه مد است که انوشه آصفی آن را طراحی کرده است. تمرکز طراحی انار این است که مد سنتی ایرانی را برگرفته و آن را با هنر مدرن ترکیب کرده و به این ترتیب آن را به‌روزرسانی کند و برای جوانان به بازار عرضه کند. طراحی انار بازار معاصر را هدف قرار داده است. تخصص این برند در تولید روسری و مانتو است. آصفی با برندهای خارجی و داخلی رقابتی موفق دارد.

هفت طراح مد برتر ایرانی / بخش اول

او درکی عمیق از آن چیزی دارد که زنان می‌خواهند، و با مقررات ایران هم کاملا آشنا است. آصفی از پارچه‌های جذاب و طرح‌دار برای تولید مانتو استفاده می‌کند و توجه بسیاری به برازندگی لباس‌هایش در تن دارد. طراحی‌های او برای مخاطبان جوان و شیک بسیار جذاب است. آصفی تاکید زیادی روی سبک، مدرنیته و زیبایی دارد. طراحی انار در حال حاضر با فعالیت در شبکه‌های اجتماعی محصولات خود را به مخاطبان معرفی و عرضه می‌کند.

عاطفه منصوری:

عاطفه منصوری در ایران متولد شده و در 16سالگی به کانادا مهاجرت کرده است. او در دانشگاه لاسال مونترال در زمینه مد به تحصیل پرداخته و از این دانشگاه فارغ‌التحصیل شده است. کار منصوری بیشتر در زمینه طراحی دستی لباس است؛ بسیاری از لباس‌های او به صورت دستی طراحی شده، دوخته شده و پرداخته می‌شوند.

او بیش از همه به دلیل لباس‌های عروسی و لباس‌های شب منحصر به فرد و آوانگاردش مشهور است که در هفته مد نیویورک هم این لباس‌ها حضور داشتند و توجه بسیاری را به خود جلب کردند. منصوری به این سبک کار نمی‌کند که یک سبک کاری خاص خودش را داشته باشد و بر اساس آن کار کند. او خود را محدود نمی‌کند. 

هفت طراح مد برتر ایرانی / بخش دوم

البته او گستره‌ای از لباس‌های پیچیده را هم طراحی کرده که در کارخانه دوخته می‌شوند و کاملا آماده پوشیدن به بازار عرضه می‌شوند. در میان آنها می‌توان خطوط ظریف، رنگ‌های خاموش و پارچه‌های نرم را مشاهده کرد. لباس‌های او بسیار با هم متفاوت هستند ولی در عین حال همه آنها فوق‌العاده جذاب و تماشایی هم هستند.

منصوری در سال‌های اخیر کار خود را به طراحی لباس برای فیلم‌ها هم گسترش داده است. او برای چندین فیلم و سریال لباس طراحی کرده است. او در حال حاضر عضو آکادمی هنرها و علوم تلویزیون، و اتحادیه صنفی طراحان لباس فیلم‌ها و سریال‌ها هم هست.

مهشید مهدیان در عرصه مد و لباس تازه‌وارد است و هنوز مدت زیادی نیست که وارد این عرصه شده است. اما این طراح بااستعداد نامی برای خود دست و پا کرده و توانسته توجه بسیاری را جلب کند. در میان افتخارات او باید به این نکته اشاره کرد که در سال جاری، جایزه طراح جدید بین‌المللی دوندین را از آن خود کند. این جایزه به ستارگان نوظهور دنیای مد داده می‌شود.

به نظر داوران، خط تولید محصولات مهدیان عالی بوده است. آنها شخصیت منحصر به فردی که در هر کدام از محصولات او وجود دارد را ستوده‌اند. سبک مهدیان متفاوت با بقیه است و منحصر به خود اوست و سبکی اصیل است.

مهشید مهدیان,هفت طراح مد برتر ایرانی

سبک طراحی
سبک او ترکیبی از برش‌های کلاسیک و برازنده، با الگوهای پررنگ و گرافیک، خطوط تمیز، و سیلوئت‌های دراماتیک است. او در میان طراحان مد ایرانی روند بسیار خوبی را در پی گررفته و دارد توجه جهان را به خود جلب می‌کند. دید عالی مهدیان نشان‌دهنده این است که طراحان مد ایرانی در سراسر دنیا شناخته شده و مورد ستایش قرار خواهند گرفت.

 

نغمه کیومرثی یکی از پیشروهای صنعت مد در ایران امروز به شمار می‌رود. او طراحی و تولید لباس را از سنین پایین آغاز کرده است و اکنون توانسته به بلوغ بسیاری برسد.

نغمه کیومرثی,طراحی لباس نغمه کیومرثی,Naghmeh Kiumarsi

حس زیبایی‌شناسی کیومرثی توانسته به‌خوبی سنت ایرانی را با طراحی معاصر ترکیب کند و محصولاتی حیرت‌انگیز به بازار عرضه کند. 

هفت طراح مد برتر ایرانی

او به دنبال آن است که میراث فرهنگی ایران را در لباس‌هایی بازتاب دهد که زنان مدرن و اهل مد آنها را می‌پوشند. تلفیق سنت و مدرنیته در کارهای او بسیار جلب توجه می‌کند. 

نغمه کیومرثی,طراحی لباس نغمه کیومرثی,Naghmeh Kiumarsi

 

سوزن‌کاری‌های پیچیده و ظریف او که یادآور هنر خطاطی و شاعری ایرانی است، و الگوهایی که طراحی‌های هندسی سنتی را بازتاب می‌دهند همه در کارهای متعدد او حضور دارند. کیومرثی بازار خود را بیشتر داخل ایران می‌داند و هدف او بیشتر زنان ایرانی هستند.

نغمه کیومرثی,طراحی لباس نغمه کیومرثی,Naghmeh Kiumarsi

با این حال، کار او در سراسر دنیا دارد شهرت پیدا می‌کند. او اخیرا برند خود را در امارات متحده عربی هم به راه انداخته است. او همچنین به عنوان طراح مد در جشنواره ایرانی‌های ادینبورگ هم حضور داشته است.

 

علاقه نیما بهنود به مد و طراحی از دوران نوجوانی او آغاز شد، زمانی که او و دوستانش روی لباس‌هایشان جملاتی می‌نوشتند، روی آنها را با اسپری رنگ می‌کردند، و او اکسسوری‌هایی طراحی می‌کرد و نشان می‌داد.

نیما بهنود,مدل لباس نیمانی,Nima Behnoud

بهنود در سال 1994 ایران را به مقصد آمریکا ترک کرد و در آن‌جا هم به کار در زمینه مد علاقه نشان داد. او در موسسه فناوری مد تحصیل کرد و از آن فارغ‌التحصیل شد.

هفت طراح مد برتر ایرانی

بهنود محصولات دست دوم و قدیمی را برداشت، آنها را تغییر داد و دوباره آنها را دوخت، و به این ترتیب به سبکی جدید و معاصر رسید. او با چاپ سیلک، تایپوگرافی‌های فارسی و اشعار فارسی را روی لباس‌هایش قرار داد. 

نیما بهنود,مدل لباس نیمانی,Nima Behnoud

این باعث شد که بهنود به سبکی منحصر به فرد برسد. او از خطاطی فارسی استفاده می‌کند و از نسبت‌های موجود در این خطاطی بهره می‌گیرد و کلمات را روی یکدیگر قرار می‌دهد تا الگوهایی منحصر به فرد و گرافیکی و زیبا بسازد.

نیما بهنود,مدل لباس نیمانی,Nima Behnoud

رهیافت شجاعانه بهنود در زمینه فرهنگ و مد ایرانی باعث شده او طراحی بسیار محبوب باشد. کارهای او در رسانه‌های مختلف دنیا هم بازتاب داشته است.

 

پوش، یا پوش ما، یک برند بسیار محبوب لباس است که فرناز عبدلی آن را به راه انداخته است. عبدلی که در زمینه طراحی گرافیک درس خوانده است، از این ناراحت بود که زنان مجبور به انتخاب چند گزینه محدود برای لباس هستند. 

طراحی مانتو برند ایرانی پوش ما,هفت طراح مد برتر ایرانی

او به این ترتیب تصمیم گرفت که خودش مشکل را برطرف کند. او به سراغ طراحی مدی از زنان رفت که تمام عناصر مد معاصر را در خود داشت و البته کاملا مطابق با قوانین هم بود. نتیجه شد برند «پوش» یا «پوش ما» که باعث می‌شود زنان ایرانی انتخاب‌های بیشتری برای لباس‌های خود داشته باشند. پوش برندی ثبت‌شده است و به این ترتیب محصولات آن مورد تایید قرار گرفته‌اند. 

طراحی مانتو برند ایرانی پوش ما,هفت طراح مد برتر ایرانی

برند پوش ما فروشگاهی اینترنتی هم دارد که می‌توان از آن به صورت آنلاین خرید انجام داد. در این فروشگاه می‌توان محصولات محبوب را هم مشاهده کرد. دفتر مرکزی این برند در خیابان ایران‌زمین، خیابان مهستان واقع شده است.

طراحی مانتو برند ایرانی پوش ما,هفت طراح مد برتر ایرانی

 

برند ردا:

این برند را مریم وحیدزاده در سال 2012 به راه انداخت. حس زیبایی‌شناسی این برند متناسب با ذائقه جوانان ایران است.

هفت طراح مد برتر ایرانی

این برند محصولاتی سرزنده، با بلوک‌های رنگ زیبا، و همچنین اکسسوری‌های دراماتیک دارد. وحیدزاده افتخار می‌کند که محصولاتی را تولید می‌کند که کاملا راحت هستند و از پوشاک پر هرج و مرج و برش‌های غیر راحت دوری می‌کند.

مریم حیدرزاده,برند لباس ردا,مدل مانتو اسپرت

برند او در ماه‌های گذشته ثبت شده ولی وحیدزاده مقدار زیادی از فروش‌هایش را از طریق شبکه‌های اجتماعی انجام می‌دهد. او محصولات جدید خود را معرفی می‌کند و با مشتریان از طریق این شبکه‌ها در ارتباط است.

هفت طراح مد برتر ایرانی

وحیدزاده مانند بسیاری از طراحان دیگر مشوق خلاقیت و بیان کردن حس هنری است. او مردم کشورش را ترغیب می‌کند که مدی متناسب با کشور ایران پیدا کنند، به جای آن که به سراغ برندهای غربی بروند.اگر عکس ها لود نشدن یا هر مشکلی تو این پست بود از پایین به ما اطلاع دهید
فقط کافیست کد امنیتی زیر رو وارد کنید و بعد روی گزینه گزارش خرابی لینک کلیک کنید تا خرابی برای ما ارسال شود

طراحی و سئوسازی

برای ورود به سامانه کلیک کنید

برنامه اندروید

برای دانلود برنامه اندروید سایت کلیک کنید

فروشگاه انلاین سایت

برای ورود به فروشگاه اینترنتی سایت کلیک کنید